Rotary Klub Slavonski Brod nagradio srednjoškolce

Slika korisnika Sanja Brkić
Sanja Brkić 5 lipnja, 2022 - 10:28

U najnovijoj akciji Rotary kluba Slavonski Brod, završnica koje je uprigođena u prostoru amfiteatra Muzeja Brodskog Posavlja u Starčevićevoj ulici, pod geslom "Znanje je moć", za iskazanu marljivost, darovitost i ocjene tijekom školovanja nagrađeno je četvoro učenika slavonskobrodskih srednjih škola.

I ovom akcijom, kao i onima ranije, nastojimo ostati zapamćeni u svojoj zajednici i da je na neki način unaprijedimo. Naš pogled na svijet i pojam Rotary je služenje zajednici, tako i mi nastojimo služiti zajednici prepoznavanjem mladih ljudi koji su vrijedni naše pozornosti. Nastojat ćemo u tom pogledu i dalje redovito djelovati i nadamo se da će to dati rezultate. Prepoznati smo i po akciji "Znanje je moć" koju provodimo u suradnji s brodskim srednjim školama, razgovaramo s njihovim ravnateljima i profesorima da po svome izboru odaberu najbolje učenike koji su zavrijedili da ih mi potaknemo u njihovom radu-za Brodportal rekao je Hrvoje Palenkić, predsjednik Rotary kluba Slavonski Brod.

U ovoj akciji "Znanje je moć" nagrađena su četiri učenika brodskih srednjih škola.