Kojim putem…? Vjerovanja i vrijednosti mladih - otvoreni panel s preko 300 posjetitelja

Slika korisnika Sanja Seljan
Sanja Seljan 14 ožujka, 2024 - 18:02

Pred više od 300 posjetitelja (više od 200 mladih), u dvorani Sveučilišta u Zagrebu, održan je otvoreni panel „Kojim putem…? Vjerovanja i vrijednosti mladih“, dana 13.3.2024. u organizaciji Rotary klub Mental Health Croatia.

Nadahnjujući razgovori, razmišljanja i stavove inspirirali su nas u našim novim jutrima… Veliko hvala na ljudskim i inspirativnim razmišljanja našim panelistima:

Zlatku Daliću - izborniku Hrvatske nogometne reprezentacije

fra Stjepanu Brčini - voditeljs evangelizacijske zajednice Sveti Duh

Katji Popović - studentskoj predstavnici u Studentskom zboru i Senatu Sveučilišta u Zagrebu

Ani Barišić, bacc. ing. hort., odrasloj u alternativnoj skrbi SOS Dječjeg Sela Lekenik

Uvodničaru u temu, dr. Hrvoju Kenfelju, spec. psihijatrije

Voditeljici događanja Maji Bušljeta, spec. za korporativne komunikacije

Hvala sponzorima, svim posjetiteljima i članovima klubova Rotary District 1913 koji su svojim dolaskom doprinijeli ovome događanju!