Božićni most Rotary klub Šibenik

Slika korisnika Sanja Brkić
Sanja Brkić 26 prosinca, 2021 - 12:23

BOŽIĆNI MOST / Šibenski rotarijanci darovali hranu, potrepštine i novac 15 siromašnih obitelji u Županiji

Rotary klub Šibenik uspješno je priveo kraju još jednu svoju najdugovječniju i najvrijedniju akciju ,,Božićni most'' u kojoj darivaju siromašne građane Šibensko – kninske županije. Ističu kako u teškim vremenima cijela zajednica ima obvezu pokazati još više solidarnosti. a to naši Šibenčani velikoga srca znaju najbolje.
„Zahvaljujemo stoga posebno sugrađanima, donatorima te trgovačkom lancu ,,Djelo'' koji su omogućili da ova akcija saživi i živi i dalje. U ovim neizvjesnim i izazovnim vremenima za svih nas, uspjeli smo sakupiti vrijedne donacije – prehrambene  i higijenske , koje su naši sugrađani ostavljali u košaricama postavljenim u dućanima ,,Djelo'', a našla se tu i pokoja igračka za malodobnu djecu.”, ističu u Rotary klubu Šibenik.
Vrijedne pakete članovi RC Šibenik odnijeli su osobno na adrese 15 najpotrebitijih obitelji po izboru Centra za socijalnu skrb, s ukupno 68 člana. Osim hrane i drugih potrepština dobili su i novčane priloge.