Rotary za zdravo srce

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 27 listopada, 2017 - 08:40

U cilju obilježavanja Svjetskog dana srca, koji 2017. godine donosi poruku „Podijelite energiju – nahranite, pokrenite, volite svoje srce”, Rotary klub Sisak pokrenuo je akciju pod nazivom „Rotary za zdravo srce”. Sisački korzo okupio je građane i rotarijance u ponedjeljak 2. listopada 2017. Poticanje druženja i tjelesne aktivnosti nakon radnih obveza u svakodnevnom životu temeljna su načela koja svakoj obitelji i svakom pojedincu, u kontinuitetu od djetinjstva do duboke starosti, omogućavaju život sa zdravim srcem. U bogatom programu građani su, između ostalog, mogli pratiti i sudjelovati u prezentaciji laičke reanimacije i pružanja prve pomoći u različitim stanjima te se kroz glazbu, ples, pokret i sport informirati o borbi protiv stresa.