RC Zagreb International je na Rotary rođendan dogovorio daljnju suradnju s Caritasovom kućom za mlade "Da život imaju" u okviru projekta Opportunity2U

Slika korisnika Silva Katušić
Silva Katušić 24 veljače, 2022 - 12:07

Na Rotary rođendan, dana 23. veljače 2022., predstavnici RC Zagreb International, njegova predsjednica Silva Katušić Hećimović, izabrani predsjednik Andreas Wuersching i 2. potpredsjednica Petra Pungerčar, koja je ujedno zadužena za projekt Opportunity2U, sastali su se s gospođom Suzanom Horvat Kutle u Caritasovoj kući za mlade “Da život imaju”, te razgovarali o daljnjoj podršci. Sastanak je bio vrlo uspješan. Definirane su mnoge nove mogućnosti za suradnju. RC Zagreb International je do sada donirao cca 200.000kn u obliku stipendija, donacija kompjutera, bicikli, tečajeva vožnje i stranih jezika. Nastavit ćemo raditi na našoj suradnji s Caritasovom kućom za mlade kako bismo pružili održivu pomoć djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Kakav sjajan Rotary Day!