Humanitarno druženje Rotary i Rotaract klubova Zagreba i Zagrebačke županije

Slika korisnika Sunčica Bulat Würsching
Sunčica Bulat W... 1 listopada, 2022 - 20:25

Nemogućnost druženja u pandemiji, novoosnovani klubovi zadnjih godina i rast članstva u Zagrebu i okolici iznjedrili su potrebu za velikim druženjem na kojem bismo se bolje upoznali, razmijenili iskustva te još učinkovitije djelovali na dobrobit naše zajednice. Od male početne ideje, sudjelovanjem brojnih prijatelja, te angažmanom i donacijama klubova, više od 200 sudionika iz 24 Rotary i 9 Rotaract klubova pregledom projekata i aktivnosti pozdravili su sinoć guvernera našeg Distrikta 1913 Ivana Miškulina i District Rotaract Representative Ivanu Kosec! Naravno, večer je imala i humanitarnu dimenziju: sav prihod će u ime Rotary klubova-sudionika biti uplaćen u End Polio Now fond Rotary Internationala za borbu protiv dječje paralize. Veselje ponovnih susreta i razmjena ideja potaknuli su da se već radujemo nekom novom okupljanju.